• Müşteri Hizmetleri

    +09(262) 658 80 56

  • Bize Ulaşın

    info@ansametal.com.tr

Ansa Metal San.ve Tic. Ltd. Şti. sektörde sahip olduğumuz 25 yılı aşkın proje, imalat ve montaj tecrübelerimizin bir sonucu olarak kurulmuştur.

Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji geniş makine parkuru, alanında uzman tecrübeli teknik kadrosu ve standartları zorlayan kaliteli hizmet anlayışı ile fason imalat sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.Kalitenin temsilcisi olma amacı ile yola çıkan Ansa Metal San Tic. Ltd. Şti., bilimsel temellerle inşa ettiği prensipleri, teknik olduğu kadar yönetimsel açıdan da etik olan uygulamaları ve ilkeleri ile sektörde öncü rol oynamayı hedeflemiştir.

Firmamız sunduğu çözümlerle; kaliteden ödün vermeyen, müşteri isteklerini beklentilerinin de ötesinde eksiksiz ve zamanında,  en uygun koşullarda ve en üst kalite düzeyinde karşılamayı hedeflemiştir. Bu amaçla birçok yeni teknoloji Çayırova’ da kurulu 2000 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde uygulanarak sürekli bir gelişim sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Metalin olduğu tüm sektörlerde müşterilerimizin hak ettiği en kaliteli hizmeti verebilmek için, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunan, sürekli genişleyen makine parkuru ile ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Değerlerimiz

Önce Kalite;
Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu sağlamak için, hatasız ürün ve hizmet kalitesine sahip olmalıyız.
Müşterilerimiz bütün faaliyetlerimizin odak noktasıdır;

Bütün faaliyetlerimizi, daima müşteri mutluluğunu düşünerek, rakiplerimizden daha mükemmel ürün ve hizmet sağlayacak biçimde yapıp, müşterilerimizin güvenini ve sürekliliğini sağlamalıyız.

Değişime ayak uydurma, dinamizm ve sürekli iyileştirme başarımızın temelidir;

Bütün faaliyetlerimizde en iyi olmayı hedeflemeliyiz. Yaptığımız her faaliyette, hizmette, rekabet gücümüzde, iletişimde ve kararlılıkta en iyi olmak için sürekli iyileştirme çalışmaları yaşam tarzımız haline gelmelidir.

Disiplin, organizasyon, koordinasyon ve takım ruhu yaşam tarzımızın vazgeçilmezleridir;

Bizler birlikte çalışan, temiz disiplinli, düzenli, organize ve koordine olmuş, takım ruhunu kavramış bir aileyiz. Birbirimize güveniriz, saygı duyarız, destekleriz ve sürekli iyileşme için tartışır ve eleştiririz. Birbirimizi anlamak, takım ruhunu kaybetmemek için, firmamızda objektif, açık, ön yargısız ve karşılıklı etkin iletişime dayalı çalışma ortamının sağlanmasına gayret ederiz.

Tedarikçilerimiz çözüm ortağımızdır;

Tedarikçilerimiz ve faaliyetlerimize katkıda bulunan, ilişkide bulunduğumuz diğer kuruluşlarla karşılıklı fayda sağlayarak büyümek prensibimizdir.

Kurumsal
Kurumsal